Společné foto

Společné foto

Den matek 2014
MČR 2014

MČR 2014

výběr na soutěži 2014
Taneční studio ZAJA jsme založili v roce 2011 jako zájmové občanské sdružení pro děti a mládež s hlavním cílem rozvíjet jejich taneční a pohybový projev.
Ve školním roce 2014/2015 navštěvuje TS ZAJA 38 dětí ve věku 6 - 13 let, máme mini formace kadetek i juniorek.
Jsme rádi, že děti mají příležitost předvést svoji činnost na nejrůznějších společenských akcích, plesech, oslavách, účastníme se Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, pořádáme taneční akademii ke Dni matek.
V našem repertoáru naleznete mažoretky, tanec s pompony, orientální tanec, tanec s gymnastickými prvky a rock and roll.
Naše taneční studio oficiálně vzniklo v září 2011.

Vlivem okolností došlo k tomu, že parta děvčat se zájmem o tanec a jejich dosavadní vedoucí potřebovala oficiální statut, jak pokračovat ve své činnosti.
A tak se sešly tři zakládající členky sdružení, daly hlavy dohromady, sepsaly se stanovy, zažádalo o registraci na MV ČR a zrodilo se občanské sdružení nesoucí název "Taneční studio ZAJA, o.s.".
Název vznikl z počátečních písmen příjmení a jména Zappové Jany, která skupinu vede.
Začátky TS Zaja nebyly jednoduché. Nebyly prostory, kostýmy ani finanční prostředky nebo podpora města.
Zažádaly jsme o čtyři dotace, avšak bezúspěšně. Společnými silami J. Zappové, Jitky Seidlové a Mgr. Terezy Šístkové (zakládající členky sdružení ZAJA), nás děvčat i našich rodičů, se nám povedlo vše zvládnout.
Sehnaly jsme sponzory a díky nim a rodičům, kteří nás podporovali, jsme získaly krásné nové kostýmy a také více vystoupení, na která jsme se vždy těšily.
Díky těmto akcím vznikla soudržná parta, kterou pojila jedna velká radost - pohyb a tanec.
Při vzniku TS ZAJA nás bylo 40, byly jsme rozděleny do dvou skupin: mladší ve věku cca 6 - 11 let a starší ve věku cca 12 - 18 let.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one