Společné foto

Společné foto

Den matek 2014
MČR 2014

MČR 2014

výběr na soutěži 2014
Taneční studio ZAJA jsme založili v roce 2011 jako zájmové občanské sdružení pro děti a mládež s hlavním cílem rozvíjet jejich taneční a pohybový projev.
Ve školním roce 2014/2015 navštěvuje TS ZAJA 38 dětí ve věku 6 - 13 let, máme mini formace kadetek i juniorek.
Jsme rádi, že děti mají příležitost předvést svoji činnost na nejrůznějších společenských akcích, plesech, oslavách, účastníme se Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, pořádáme taneční akademii ke Dni matek.
V našem repertoáru naleznete mažoretky, tanec s pompony, orientální tanec, tanec s gymnastickými prvky a rock and roll.
Na svém seznamu máme dnes přes desítku skladeb - několik mažoretkových skladeb, lidový tanec, orientální tance, tanec s pompony, twist, moderní tanec s gymnastickými prvky, kankán a jazzový tanec s klobouky. Autorkami všech choreografií jsou Jana a Patricie Zappovy.

Každoročně vystupujeme na různých společenských akcích, oslavách, na školních akademiích, společenských a maturitních plesech, sportovních a dalších akcích ve Zbiroze a okolí.
Prezentovaly jsme se např. na hudebních slavnostech Vačkářův Zbiroh,
na zahájení výstavy BABY EXPO v Praze ve Veletržním paláci a zúčastnily se kvalifikace Mistrovství republiky v mažoretkovém sportu ve Vimperku a ve Stochově.

Nezapomínáme ani na charitativní akce - vystupovaly jsme např. pro občanské sdružení Klubíčko v Berouně.
Mimo to jezdíme každoročně na víkendová soustředění, výlety za poznáním kulturních památek do Prahy, na baletní a muzikálová vystoupení apod.
Od září 2012 je nás 51 a máme 3 věkové skupiny!
Od září 2013 je nás 43 ve věkových kategoriích 7 - 8 let a 9 - 12 let.
Nejstarší děvčata se s námi již v červnu rozloučila. Dospěla do maturitních ročníků, mnohé studují ve vzdálených městech a časově bylo pro ně pokračování již neúnosné.
Štafetu přebírají jejich mladší nástupkyně. Děvčatům děkujeme za ta dlouhá léta společně strávených chvil, vyšlapání cestičky mažoretkovému sportu ve Zbiroze a přejeme hodně úspěchů do života :-).
Účastníme se Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu.
Od září 2014 máme 38 děvčat ve věku 6-13 let. Máme mini formaci juniorek a nově přibyla mini formace mladších kadetek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one