Společné foto

Společné foto

Den matek 2014
MČR 2014

MČR 2014

výběr na soutěži 2014
Taneční studio ZAJA jsme založili v roce 2011 jako zájmové občanské sdružení pro děti a mládež s hlavním cílem rozvíjet jejich taneční a pohybový projev.
Ve školním roce 2014/2015 navštěvuje TS ZAJA 38 dětí ve věku 6 - 13 let, máme mini formace kadetek i juniorek.
Jsme rádi, že děti mají příležitost předvést svoji činnost na nejrůznějších společenských akcích, plesech, oslavách, účastníme se Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, pořádáme taneční akademii ke Dni matek.
V našem repertoáru naleznete mažoretky, tanec s pompony, orientální tanec, tanec s gymnastickými prvky a rock and roll.
2014
Den matek ve Zbiroze

V neděli 11. Května 2014 taneční studio ZAJA, o.s. již potřetí uspořádalo ve Zbiroze v Sokolovně oslavu Dne matek. Tanečními a hudebními vystoupeními svým rodičům, a především maminkám, Zbirožské děti předvedly, co všechno se za celý školní rok naučily.

Kromě loňských tanečních vystoupení, děti předvedly i nově nastudované skladby. Když na parket s nadšením vběhlo 27 nejmenších dětí v kostýmu mravenečka, všem vykouzlily úsměv na tváři. Za skladbu Mravenčí ukolébavka a Polámal se mraveneček sklidily bouřlivý potlesk. Větší děvčata vystoupila s rock-and-rollovým nářezem z filmového muzikálu Šakalí léta. Když na parketu za podpory „chlapců“ s kytarami roztočily své puntíkaté šaty, celý sál ožil. Vrcholem odpoledne bylo vystoupení sedmi nejšikovnějších mažoretek, které s předvedenou skladbou dokonce poustoupily do semifinále na Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu, které se konalo ve Vimperku dne 24. května. Taneční vystoupení studia ZAJA doplnily děti ze zbirožské školky country tancem. Dále vystoupily Klára a Karolína Kuncovy se zpěvem a hrou na kytaru, žačky Aleny Seidlové (Eva Kroftová – klávesy, Daniela Dezortová – akordeon a Niki Pavlíková – akordeon) a celé odpoledne úžasně doplnila zbirožská dívčí kapela FUTRO pod vedením Miroslava Volfa.

Při závěrečném nástupu děti obdarovaly své maminky a všechny přítomné ženy, k jejich svátku, růžemi. Celé odpoledne probíhalo v příjemném až rodinném duchu a užili si ho nejen všichni účinkující, ale věříme, že i diváci.
Děkujeme všem sponzorům!
Jana Zappová
2013
Na Taneční akademii, která byla zároveň dárkem všem maminkám a ženám k jejich svátku - Dni matek, jsem se rozloučila s nejstaršími děvčaty, která ke mně chodila od 1. třídy. Za těch 12 let jsme společně prožily nejen nácvik nových skladeb, pubertu, ale i spoustu legrace a hezkých chvil při soustředěních, výletech a vystoupeních… Budete mi chybět!

Jana Zappová
2012
Akademie 2012  224.76kB
pozvánka na akademii
Dne 12. 5. 2012 jsme pořádali jako TS ZAJA, o.s. naší první větší akci.

Cítili jsme potřebu uskutečnit vystoupení dětí pro jejich blízké, aby měli možnost shlédnout, co se děti naučily. Též mít příležitost prezentovat se před domácím publikem. Jako vhodné se nabízelo spojení akademie s květnovým svátkem Dne matek.

Přípravy probíhaly již od prvního nápadu v lednu 2012.
Přizvali jsme ke spolupráci osvědčenou a zkušenou osobu s pořádáním podobných dětských akcí
ve Zbiroze a zároveň učitelku hry na klávesové nástroje - Alenu Seidlovou.
Její žáčci dostali také příležitost vystoupit a zahrát si před publikem. Bylo totiž potřeba vyplnit
v našem programu časový prostor mezi jednotlivými vystoupeními, aby se mohla děvčata převléknout do kostýmů. Zařadili jsme také sólový zpěv našich dvou šikovných tanečnic. A tak postupně vznikl tanečně - hudební komponovaný program.
Dne 12.5.2012 v sokolovně Zbiroh proběhla tanečně-hudební akademie Tanečního studia ZAJA, o.s., která byla zároveň dárkem všem maminkám a ženám k jejich svátku Dne matek.

V komponovaném tanečně-hudebním programu jsme zhlédli několik vystoupení zbirožských dětí. Taneční vystoupení mladších i starších děvčat TS ZAJA se prolínala s hudební a pěveckou produkcí. Na klávesy nám zahráli Eva Kroftová, Jakub Gregorec a akordeonové duo Nikol Pavlíková
a Daniela Aubrechtová. Zazněl sólový zpěv Michaely Šístkové a Miroslavy Wolfové. Slovem provázely Alena Seidlová a Romana Weidlingová.
K vidění byly nejen tance ze staršího repertoáru děvčat, ale též nová taneční čísla. Mladší tanečnice prozářily podmračený den oranžově laděnými kostýmy a svěžím premiérovým vystoupením
s pompóny roztleskaly a zároveň dojaly obecenstvo. Jejich o něco starší kolegyně se proti tomu představily v rytmu písně „Salome“ v elegantním modro-bílém provedení kostýmu, u kterého se již
dočkaly pravých kozaček pro mažoretky.
Tímto ještě jednou děkujeme všem sponzorům, kteří děvčatům na zakoupení kozaček finančně přispěli.
V oslnivé kombinaci barev a za chytlavé hudby nastoupily obě věkové skupiny k závěrečnému rozloučení a předání květin všem maminkám a ženám. V samém závěru programu děvčata
vyzvala všechny přítomné, aby si spolu s nimi zatančili. Již první tóny známého hitu Waka Waka od Shakiry vedly k zaplnění tanečního parketu všemi věkovými kategoriemi.

První akce, pořádaná Tanečním studiem ZAJA o.s., se podařila, vedla k vytvoření příjemné atmosféry a všichni odcházeli ke svým domovům náležitě rozhýbaní a s dobrou náladou.

Taneční skupina ZAJA o.s. děkuje Městu Zbiroh za finanční podporu a všem příznivcům za velkou účast.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one