Společné foto

Společné foto

Den matek 2014
MČR 2014

MČR 2014

výběr na soutěži 2014
Taneční studio ZAJA jsme založili v roce 2011 jako zájmové občanské sdružení pro děti a mládež s hlavním cílem rozvíjet jejich taneční a pohybový projev.
Ve školním roce 2014/2015 navštěvuje TS ZAJA 38 dětí ve věku 6 - 13 let, máme mini formace kadetek i juniorek.
Jsme rádi, že děti mají příležitost předvést svoji činnost na nejrůznějších společenských akcích, plesech, oslavách, účastníme se Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, pořádáme taneční akademii ke Dni matek.
V našem repertoáru naleznete mažoretky, tanec s pompony, orientální tanec, tanec s gymnastickými prvky a rock and roll.
Machův Mlýn 2014
6.-8.6.2014
Cheznovice 2013
Na závěr školního roku jsme pro děti opět uspořádali soustředění v Cheznovicích, které bylo plné her, soutěží, zpívání a procházek v přírodě. Měla jsem radost, že se přihlásily všechny děti a i několik starších děvčat nám přijelo pomoci. Na konci soustředění jsme připravili malé vystoupení, do kterého se s chutí zapojili i rodiče. Než jsme se rozjeli k domovům, měli jsme ještě tradiční oheň s opékáním buřtíků.
za TS ZAJA, o.s., Jana Zappová
Cheznovice 2012
Ve dnech 15. - 16. června 2012 jsme uskutečnili v novodobé historii TS ZAJA naše 1. taneční minisoustředění v rekreačním středisku v nedalekých Cheznovicích.

Převládala sice účast mladších děvčat souboru, nicméně také některá starší děvčata si nenechala soustředění ujít. Ta měla zároveň funkci praktikantek a pomáhala mladším.
Byla to příležitost i pro společné setkání, jelikož v průběhu roku probíhají tréninky pro mladší a starší skupinu v různých dnech.
Po úvodním seznámení jsme si zahráli a zazpívali. Po večeři přišla na řadu bojovka s plněním úkolů na stanovištích v okolí tábora.
Hlavně se trénovala práce s hůlkou, kdy zejména starší dívky předávaly zkušenosti mladším.
Tančilo se - venku na travnaté loučce. Mladší dívky se nadšeně přidávaly k tanci starších a naopak. Chytlavé rytmy přilákaly i diváky z tábora.
Druhý den jsme rozhýbaly svá těla v rytmu Zumby, absolvovaly jsme olympiádu s různými disciplínami. Proběhla soutěž "Miss noha", kdy měla děvčata za úkol svoji nohu zkrášlit pomocí barev na tělo a porota pak hodnotila jejich dílo.

Odpoledne, po příjezdu rodičů, jsme si společně zatančili a poseděli u ohně s opékáním buřtíků.
Strávili jsme v Cheznovickém táboře sice necelé 2 dny, ale byly plně využité. Počasí nám také přálo.
A tak se těšíme na nějaké další soustředění :-))
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one